Примножуючи зелені скарби рідних лісів

Корюківські ліси за будь-якої пори  року відчувають турботливі руки своїх надійних і відданих господарів. А весна для всіх лісівників – особливий період: у цей час висаджуються нові ліси, відбуваються масштабні лісокультурні роботи з лісовідновлення.

ДП «Корюківський лісгосп» розпочав лісокультурну кампанію з посадки лісу ще в квітні.  На  60 гектарах зрубаних лісосік вже проведено лісовідновлення. За роботу взялись всі лісництва.

Особливості цієї весни — надлишок вологи на лісосіках, що вносить корективи до виконання намічених планових завдань. Тому лісовідновлення вимагає стислих строків.  Довелося навіть викопаний посадковий матеріал і закласти  його на тривале зберігання в сніг, у погреби. Відрадно, що ним забезпечені в достатній кількості. Реалізували навіть своїм колегам з ДП “Остерський військовий лісгосп» 70 тисяч сіянців сосни звичайної. Прикро, що в цьому році охочих купити сіянці сосни звичайної мало, хоча поділитися маємо чим.

Одночасно з посадкою проводиться і доповнення 2-3-річних лісових культур. Так, станом на 23 квітня посаджено 199 гектарів лісових культур, а доповнено  ними 104 гектари лісових масивів. Особливу турботу викликає створення новорічних плантацій на площі 4,1 гектара. А ще в лісгоспі є клоново-насіннєва плантація сосни звичайної та плантація фундука, яким також приділено увагу – вже провели їх доповнення.

Весна повністю вступила в свої права і вже час сіяти розсадники, теплиці, короби.

Маємо майже півтора гектара загальної площі посівів для забезпечення посадковим матеріалом   на наступний рік. Першими відсіялись у Корюківському лісництві – 33 відсотки від загальної площі посіву вирощують у цьому лісництві.

Щорічну  акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» проводимо силами всіх лісництв. Озеленення пришкільного дитячого майданчика проведено 19 квітня в Новоборовицькому лісництві. До озеленення Тур’янського навчально-виховного комплексу приступили лісівники Єлінського лісництва, завчасно  доставивши до Тур’ї замовлений посадковий матеріал з Новоборовицького лісництва.

Планується озеленення і Тихоновицької школи та пам’ятників села за підтримки Тихоновицького лісництва.

Щорське лісництво запрошує для озеленення рекреаційного пункту в Щимелі учнів ПТУ  Сновська. Андрониківське лісництво продовжує  впорядковувати улюблене місце відпочинку “Джерело». Для озеленення території ялинками запросили учнів Корюківської загальноосвітньої школи №4.

ДП «Корюківський лісгосп» надає декоративний посадковий матеріал для озеленення всіх шкіл Корюківки та села Наумівка.

А той, хто бажає озеленити власні садиби, звертайтесь до нашого лісгоспу! З радістю допоможемо кожному з якісним посадковим матеріалом.

ДП «Корюківський лісгосп» висловлює щиру вдячність усім працівникам, котрі долучились до посадки лісу, до примноження зеленого скарбу корюківських лісів.

За інформацією ДП «Корюківське лісове господарство»

Lisy

Погода у Чернігові
Май 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
© 2018 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти