Привітання Олександра Демченка з Новим 2018 Роком

Дорогі колеги, ветерани лісового господарства
і юні вихованці учнівських лісництв, шановні земляки!

Завершує свою ходу, відходить в історію рік 2017-ий і на порозі наших домівок, всієї України, рідного Сіверянського краю постає у своїй величі рік новий – 2018-ий, а з ним разом – світле свято Різдва Христового.

Сердечно вітаю тритисячний колектив трудівників лісової ниви Чернігівщини з Новим роком і Різдвом Христовим! Палко зичу кожному з вас, вашим родинам, а також сивочолим ветеранам лісівничої галузі, юним ентузіастам учнівських лісництв, усім землякам Придесення, щоб 2018-ий став роком звершень усіх наших надій і помислів! А головне – щоб усім нам у доброму здоров’ї, з життєстверджуючою енергією, в родинній злагоді і під мирним небом попрацювати звитяжно в прийдешньому році на благо лісів, Чернігівщини і України!

Нелегким видався рік минулий, тим дорожчими та вагомішими бачаться з його вершини здобутки вашої сумлінної праці, дорогі колеги. Адже завдяки творчому пошуку, професійному хисту, організаторській кмітливості державні підприємства управління і їхні структурні підрозділи домоглися виконання всіх планових завдань. Від лісівничої галузі забезпечено надходження багатомільйонних відрахувань до Державного і місцевих бюджетів та Пенсійного фонду, дієва допомога захисникам територіальної цілісності Вітчизни, успішна реалізація соціальних програм, стрижнем яких є турбота про людину, її робоче місце і гідний заробіток.

Відрадно, що повсюдне схвалення жителів Сіверянського краю отримала і принципова позиція лісівників у їхньому баченні подальшого розвитку галузі для збереження зеленого скарбу Чернігівщини прийдешнім поколінням, а також наш орієнтир на європейські стандарти лісокористування. Одним словом, дорогі колеги, хоча певні здобутки року минулого і очевидні, але в Новому році слід зробити значно енергійніші кроки вперед, аби домогтися ще вищих і вагоміших результатів. І я твердо вірю – лісівникам Чернігівщини це під силу!

Добра всім і великого щастя, дорогі колеги і друзі!
Хай те, що поставили за мету, обов’язково здійсниться!

Олександр ДЕМЧЕНКО,
начальник Чернігівського обласного управління
лісового та мисливського господарства, депутат Чернігівської обласної ради

Lisy

Погода у Чернігові
Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
© 2018 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти