Розпочався пожежонебезпечний період

Масове випалювання стерні та сухої рослинності на сільськогосподарських землях, навколо автомобільних доріг, залізниць, населених пунктів тощо, створює реальну загрозу прилеглим лісовим масивам та може призвести до великих лісових пожеж. Лісівники Чернігівщини застерігають: у зв’язку з настанням сухої вітряної погоди, підвишується пожежна небезпека в лісах. 

 

Заступник начальника Чернігівського ОУЛМГ Олександр Жук, зобов’язав лісівників управління невідкладно здійснити комплекс першочергових профілактичних та попереджувальних заходів у лісах для того, щоб забезпечити своєчасне виявлення загорянь та їх гасіння в початковій стадії і передачу інформацї про лісові пожежі.

Лісівники мають вжити заходів щодо прискореного встановлення  в лісових масивах панно, плакатів, аншлагів тощо на протипожежну тематику.

Вже розпочалося постійне чергування в лісництвах, на підприємствах, налагоджено  оперативний зв’язок по всій вертикалі передачі інформації.

Лісівники мають активізувати проведення спільних рейдів з виявлення порушників пожежної безпеки в лісах із залученням працівників Національної поліції, ДСНС та екологів. Результати цієї роботи будуть регулярно висвітлювати у місцевих засобах масової інформації.

 

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Lisy

Погода у Чернігові
Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
© 2018 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти