Зі святом тебе, лісівнича родино!

Шановні працівники і ветерани лісової галузі Сіверського краю!
Юні друзі-помічники з учнівських лісництв!

Золота і щедра осінь крокує Придесенням. І якраз в оцю благодатну вересневу пору приходить до всіх нас наше професійне свято – День працівника лісу. Воно об’єднує людей, відданих на все життя рідним лісам та обраній професії..

У згуртованому тритисячному колективі лісівників Чернігівщини сьогодні немало досвідчених і молодих фахівців, котрі трудяться на лісовій ниві за покликом серця, оберігаючи і примножуючи лісові багатства отчого краю.

Справжньому зеленому скарбу чернігівського Полісся завжди, а нині особливо, потрібен дбайливий і сумлінний господар, котрий вкладає всю душу в успішне лісогосподарювання, постійно дбаючи про дужу силу майбутніх лісів. І ви, колеги-професіонали, наполегливою працею у складних нинішніх умовах примножуєте зелений скарб Придесення, самовіддано захищаєте лісові угіддя від природних стихій, хвороб і браконьєрів.

Вже вдванадцяте нинішнього року успішно відбувалася і Всеукраїнська акція учнівських лісництв «Майбутнє лісу – в твоїх руках», під час якої висаджено кілька мільйонів саджанців молодих деревець, висіяні зерна любові й поваги в рідну землю руками вихованців багатьох навчальних закладів області і членів учнівських лісництв.

Серйозним екзаменом на професіоналізм та витривалість стало для нас, шановні колеги, нинішнє літо з його небувалою спекою. Лісівники цілодобово були на варті, мужньо протистояли виникненню пожеж у лісових володіннях.

Ви гідно вистояли і у випробуваннях, викликаних фінансово-економічною кризою і непродуманими різного роду новаціями, які збурювали наші трудові колективи. Та незважаючи на всі труднощі, наполегливо шукаєте й неодмінно знаходите ефективні засоби протидії нелегкій ситуації, шляхи виходу з неї. Чітке бачення перспектив свого розвитку демонструє більшість держлісгоспів області.

Щиро дякую вам за зроблене, дорогі колеги!

Від вашого імені висловлюю також сердечну подяку тим лісівникам, хто брав безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході України, волонтерам і трудовим колективам лісівників, які постійно надають всебічну допомогу підрозділам Збройних Сил України.

Ми завжди пам’ятатимемо і тих земляків, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність держави. Їхні імена завжди звучатимуть у життєстверджуючому гомоні рідних лісів, які ми плекатимемо для прийдешніх поколінь і мирного неба над ними.

Дорогі колеги! Бажаю кожному з вас благополуччя і добробуту, здоров’я та родинного щастя, віри в краще майбутнє нашої галузі.

Зі святом тебе, лісівнича родино!

Олександр ДЕМЧЕНКО,
начальник Чернігівського обласного управління лісового
та мисливського господарства

Lisy

Погода у Чернігові
Март 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
© 2018 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти