Щорське вище професійне училище лісового господарства

111

Державний професійно-технічний навчальний заклад

“Щорське вище професійне училище лісового господарства”

Історична довідка про навчальний заклад

ВПУ створено наказом Міністерства освіти і науки України від 06.08.2007 р. № 723 шляхом перейменування та зміни типу Щорського професійного ліцею лісового господарства у державний професійно-технічний навчальний заклад „Щорське вище професійне училище лісового господарства”.

Щорське вище професійне училище лісового господарства – це реорганізоване професійно-технічне училище № 7 м. Щорса, яке було створене наказом Київського обласного управління профтехосвіти № 463 на базі Чернігівського будівельного тресту “Чернігівсільбуд” у 1968 році. У 1973 році побудовано сучасний комплекс із розрахунковою потужністю на 600 навчальних місць, який включає в себе навчальний, навчально-виробничий корпуси, їдальню, актовий та спортивний зали, гуртожиток.

За роки існування училища підготовлено більше 10 тис. кваліфікованих робітників для лісгоспів, деревообробних, будівельних, сільськогосподарських та інших підприємств Чернігівської області.

У 2003 році в училищі здійснено атестаційну експертизу, і на основі договорів з підприємствами проводиться підготовка кадрів за наступними інтегрованими професіями: єгер, лісник, вальник лісу; муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання; електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; столяр, верстатник деревообробних верстатів; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар -ремонтник, водій автомобіля категорії “С”; секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору; кухар, кондитер; обліковець.

Училище тісно працює зі службою зайнятості. Постійно зростаюча потреба в перепідготовці незайнятого населення забезпечує навантаження і стабільну роботу училища в перспективі.

Умови вступу

Учні отримують стипендію, одноразове (обід) безкоштовне харчування. Іногородні учні забезпечуються гуртожитком. Учні, які мають базову загальну середню освіту, одночасно з одержанням професії здобувають в училищі повну загальну середню освіту.

Для забезпечення підготовки робітничих кадрів ВПУ має:

– навчальний корпус загальною площею 1900.1 м. кв., де знаходяться 23 навчальні кабінети та 3 лабораторії, оснащені необхідним обладнаням, приладами, технічними засобами навчання (аудіо- і відеотехніка, діапроектори, мультимедійний проектор тощо) та відповідною документацією; комп’ютерний клас має 16 комп’ютерів, ноутбук, мультимедійний проектор, сканер, принтер та інше;
– навчально-виробничі майстерні площею 2392.9 м. кв., де функціонує 7 майстерень, обладнаних необхідною навчальною технікою, верстатами, машинами та іншими засобами навчання;
– спортивний та актовий зали;
– бібліотеку з читальним залом;
– їдальню на 100 місць;
– гуртожиток на 400 місць площею 3903.2 м.кв.;
– земельну ділянку площею 97.3 га.

Приміщення училища обладнані відповідно до нормативів та санітарних норм і експлуатуються відповідно вимог охорони праці та санітарно-гігієнічних норм.

Детальна інформації на сайті закладу: http://www.vpulg.narod.ru/

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Календар
Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Погода у Чернігові
© 2020 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти