Боротьба із незаконними рубками – в пріоритеті роботи лісівників

Збільшення лісовідтворення, боротьба із незаконними рубками, посилення охорони лісу від пожеж і догляд за лісом – в пріоритеті роботи чернігівських лісівників. Такі чіткі завдання, спрямовані на розвиток підприємства, ставить перед колективом директор Державного підприємства «Чернігівське лісове господарство» Юрій Ревко.

«На жаль, сьогодні спостерігається спад у лісовій галузі. Ми очікуємо певного зниження податкового навантаження на лісогосподарські підприємства. Проте наразі для галузі високі податки стримують розвиток галузі. Стабільна робота лісового господарства забезпечує надходження до місцевих бюджетів, що у свою чергу спряє розвитку територіальних громад та є основою збереження робочих місць і благополуччя родин», – говорить Юрій Ревко. «Водночас зазначу: завдань і роботи у лісівників не меншає. У боротьбі із незаконними рубками й обігом деревини дуже важлива ефективна співпраця лісівників, правоохоронних органів та громадськості. А це – значне підвищення відповідальності, ефективне функціонування електронного обліку деревини та створення прозорих правил гри на ринку деревини,» – наголосив директор підприємства.

За перші п’ять місяців 2020 року рейдовими бригадами та лісівниками ДП «Чернігівський лісгосп» виявлено чотири випадки незаконних рубок, – два – в Чернігівському лісництві та по одному – у Славутицькому і Березнянському. Сума завданих збитків лісовому господарству та державі складає 79 143 грн. Об’єм незаконно зрубаної деревини – 17 м. куб. Постраждали від рук «чорних лісорубів» такі породи: сосна звичайна, дуб звичайний та вільха чорна.

Матеріали по всіх чотирьох незаконних рубках направлені до правоохоронних органів. По одному із виявлених правопорушень Славутицький міський суд Київської області відкрив провадження у цивільній справі за позовом Чернігівської місцевої прокуратури для відшкодування збитків, заподіяних державі.

У ДП «Чернігівський лісгосп» наголошують, – малоефективною буде боротьба із незаконними рубками без притягнення до відповідальності винних. Лише такі факти, в яких буде покарання за вчинений злочин, свідчитимуть, що працівники лісової галузі працюють на благо держави та збереження природи лісів. А ефективна співпраця лісового господарства, громадськості, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування зможе побороти корупцію та незаконні рубки.

Просимо жителів Чернігівщини бути небайдужими й реагувати на незаконні рубки та перевезення деревини без ознак електронного обліку!

За інформацією Державного підприємства

«Чернігівське лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
© 2020 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти