Боротьба з пожежами та охорона праці

28 вересня відбулася виробнича нарада з директорами державних лісогосподарських підприємств Чернігівського ОУЛМГ. Головував начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства  Сергій Аніщенко.

Заступник начальника управління Володимир Єленич розповів, що з початку цього року підприємства управління провели профілактичні заходи з метою запобігання виникнення лісових пожеж. Крім того, в нинішньому році придбано 19 ранцевих лісових вогнегасників на суму 57 тисяч гривень, дві мотопомпи за 40 тис. грн., 6 радіостанцій (68 тисяч гривень), пожежні рукави (50,4 тис. грн.), одну телевізійну систему спостереження за лісовими масивами, три мотоцикли для державної лісової охорони.

Проте, незважаючи на всі прийняті управлінням заходи, в цьому році зафіксовано 61 випадок лісових пожеж на загальній площі 153,28 гектарів. Причина більшості пожеж – масове випалювання сухої трав’янистої рослинності на болотах, вздовж автомобільних доріг і залізниць та навколо населених пунктів.

Наголошено, що пожежонебезпечний період триває й належне забезпечення охорони лісу має бути пріоритетом на підприємствах.

Начальник відділу лісових ресурсів Петро Приходько проінформував, що з початку року на підприємствах управління взято на облік три нещасні випадки, один з яких пов’язаний із виробництвом. Також Петро Іванович наголосив на потребі неухильно дотримуватися правил охорони праці під час проведення всіх видів робіт та організації й контролю стану захисних пристосувань на деревообробному обладнанні.

А головний лісний Володимир Єленич розповів про проведення спільної наради представників лісогосподарських підприємств, управління та Держгеокадастру в Чернігівській області щодо оформлення права постійного користування на земельні ділянки, надані в 2004-2010 роках державним підприємствам – за спрощеною процедурою для проведення робіт із лісорозведення. Також Володимир Дмитрович звернув увагу керівників на необхідності активізації робіт  з оформлення права користування. На даний час зазначені земельні ділянки є у п’яти підприємствах загальною площею 1040 гектарів.

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
© 2021 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Увійти