Комаха – крихітка, а користь велика

Це усвідомили вже понад півстоліття тому лісівники і садівники Англії, розпочавши встановлювати для комах спеціальні будиночки. Згодом  ця ідея поширилася на весь континент, а нині стала справжнім трендом. Розміщують ці будиночки в садах і лісах  для приваблення корисних комах. Адже приваблення таких комах сприяє насамперед підвищенню ентомологічного біорізноманіття в садах, лісах та парках.

От і вихованці Семенівського учнівського лісництва та школярі Семенівської ЗСО №1 за сприяння лісгоспу вже виготовили декілька «готелів для комах». Готові будиночки розмістили в саду навчального закладу та в дендропарку лісгоспу, де ростуть різновидові дерева та чагарники.

«Готель для комах» – це прихисток для зимування сотень корисних істот: сонечка, золотоочки, наїзника, мухи – дзюрчалки, жужелиці, осмій, бджіл та інших комах.

Члени учнівського лісництва збагнули, що для приваблення різних видів комах варто врахувати певні особливості. Для бджіл головне – дірочки в каменях і порожнини, аби вони могли надійно влаштуватися та відкладати яйця. Осмій на ділянку приваблюють солом’яні дахи, болотний очерет та інші трубчасті порожнисті стебла, в яких ті створюють собі гнізда. Сонечок може привабити прихисток з будь-якого матеріалу, обприсканого цукровим сиропом. А златоочки обожнюють шишки та сухі стебла. Поблизу «готелю» варто також облаштувати і квіткові клумби.

За інформацією ДП «Семенівське лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Календар
Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Погода у Чернігові
© 2020 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти