Лісівники Чернігівщини, обрані до місцевих громад

На місцевих виборах, які відбулися 25 жовтня цього року, зроблено ще один енергійний крок до децентралізації влади. Наразі завершується формування органів місцевого самоврядування Чернігівщини на наступні п’ять років.

Серед обраних депутатів місцевих громад є й чимало лісівників  державних лісогосподарських підприємств. Саме їм довірили жителі об’єднаних територіальних громад представляти свої інтереси в органах місцевої влади.

Депутатами місцевих рад від різних політичних сил обрано 26 працівників лісогосподарської галузі. Звичайно, передусім тих, хто має  активну життєву позицію і високе почуття відповідальності за динамічний розвиток регіонів, покращення рівня добробуту жителів громад.

Обрані:

До Корюківської районної ради – Олександр Демченко, директор ДП «Холминський лісгосп».

До міської ради Новгорода-Сіверського – Сергій Заєць, директор ДП «Новгород-Сіверський лісгосп», Григорій Гуща, лісничий ДП «Новгород-Сіверський лісгосп».

До Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району  – Василь Марченко – лісничий Орликівського лісництва ДП «Семенівський лісгосп», Олександр Дависенко, начальник цеху ДП «Семенівський лісгосп».

До Остерської міської ради Чернігівського району – Світлана Адаменко, юрисконсульт ДП «Остерський військовий лісгосп».

До Добрянської селищної ради Чернігівського району – Денис Землянко, головний лісничий ДП «Добрянський лісгосп», В’ячеслав Киченок, головний інженер ДП «Добрянський лісгосп», Леонід Смаль – майстер лісу ДП «Добрянський лісгосп», Володимир Щекотіхін – начальник транспортного цеху ДП «Добрянський лісгосп».

До Деснянської селищної ради Чернігівського району – Сергій Левченко, старший майстер лісу ДП «Остерський лісгосп», Алла Кича, менеджер зі збуту 1-ї категорії ДП «Остерський військовий лісгосп».

До Березнянської селищної ради Чернігівського району – Григорій Бурий, майстер лісу Березнянського лісництва ДП “Чернігівський лісгосп».

До Варвинської селищної ради Прилуцького району – Анатолій Макієнко, лісничий Варвинського лісництва ДП «Прилуцький лісгосп».

До Понорницької селищної ради Новгород-Сіверського району – Микола Наливайко, лісничий ДП «Холминський лісгосп».

До Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району – Олександр Хоменко, майстер лісу ДП «Борзнянський лісгосп».

До Холминської селищної ради Корюківського району – Світлана Дорошко, інспектор кадрів ДП «Холминський лісгосп», Олексій Бобир, лісничий ДП «Холминський лісгосп», Олександр Андрос, майстер лісу ДП «Холминський лісгосп».

До Ріпкинської селищної ради Чернігівського району – Олександр Зогий, лісничий Ріпкинського лісництва ДП «Добрянський лісгосп», Віктор Тютюнник, лісничий Чудівського лісництва ДП «Добрянський лісгосп».

До Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району – Анатолій Руденко, старший майстер лісу ДП «Прилуцький лісгосп», Валентин Сурай – головний лісничий ДП «Прилуцький лісгосп».

До Височанської сільської ради Ніжинського району  – Анатолій Мисник, майстер лісу ДП «Борзнянський лісгосп».

До Комарівської сільської ради Ніжинського району – Роман Головань, старший майстер ДП «Борзнянський лісгосп».

До Киселівської сільської ради Чернігівського району – Анатолій Полевод, майстер лісу Березнянського лісництва ДП «Чернігівський лісгосп».

До Тупичівської сільської ради Чернігівського району – Анатолій Лошик, лісничий Невклянського лісництва ДП «Городнянський лісгосп».

Від майже трьохтисячного колективу лісівників ЧОУЛМГ бажаємо народним обранцям плодотворних успіхів  у професійній та депутатській діяльності.

 

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
© 2020 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти