ЛІСІВНИКИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНІ НАВЧАННЯ З ВОГНЕБОРЦЯМИ

З настанням тепла у лісівників додається роботи, – розпочинається пожежонебезпечний період у лісі. А як відомо – пожежа в лісі – біда для країни! Тож у цей час максимальна увага працівників лісової галузі прикута до охорони лісу від пожеж.

24 червня в кварталі 115 Кам’янського лісництва   відбулися спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі в лісовому масиві. Участь в тренуванні взяли працівники лісової охорони ДП «Прилуцький лісгосп» та працівники Прилуцького МРВ управління ДСНС у Чернігівській області.

Кам’янське лісництво для тренувань було обрано невипадково – це приміська зона районного центру, яка характеризується високою пішохідною активністю. Крім того, там зростає значна частина молодих хвойних насаджень, які є особливо вразливими під час пожежонебезпечного періоду.

Головне завдання, яке стояло перед учасниками навчань, – перевірити готовність працівників лісової охорони та рятувальників до спільних дій у разі виникнення лісової пожежі й вдосконалити організацію навичок проведення гасіння лісових пожеж, відпрацювати практичні дії з виявлення та гасіння загорань в лісах.

На навчаннях були продемонстровані різні методи боротьби з вогнем та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж в природних екосистемах.

«Команда лісівників працює в цьому напрямку професійно й відповідально. У цьому році створено 90 км мінералізованих смуг  та проведено догляд за ними протяжністю в 310 км, позапланові дороги перекриті, в достатній кількості наглядної агітації, білбордів, постійно звертаємося до населення та в засоби масової інформації. Тож, «тримаючи руку на пульсі» робота  в напрямку недопущення вогню в лісі протягом всього пожежонебезпечного періоду проводиться постійно», – зазначив директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько.

Злагодженість спільних дій лісівників та рятувальників запорука вчасної ліквідації пожежі, з мінімальними втратами для природи й господарства. Тому закликаємо громадян не нехтувати правилами безпеки поведінки в лісі. Адже необачно кинутий недопалок, іскра від багаття,  пустощі з вогнем можуть стати причиною масштабних лісових пожеж, які надзвичайно важко ліквідувати.

За інформацією ДП «Прилуцьке лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
© 2021 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Увійти