Напередодні професійного свята відзначили кращих працівників

У державному підприємстві «Добрянське лісове господарство»  напередодні  Дня працівників лісу відбулися урочистості з відзначенням і вшануванням  кращих  працівників лісогосподарювання.

 На це свято завітала і голова Ріпкинської районної державної адміністрації Людмила Володимирівна Позняк. Щирими словами вона привітала лісівників і  вручила грамоти кращим працівникам держлісгоспу.

Зокрема, вона наголосила:

–  Ліс – це легені планети, а ваша праця якраз і спрямована на збереження та примноження  національного скарбу – лісу. Впевнена, що завдяки вмілому впровадженню в лісове виробництво найсучасніших природоохоронних технологій, залученню цікавих інвестиційних проєктів покращиться екологічний та ресурсний потенціал лісового господарства Ріпкинщини, а з ним – і добробут жителів нашого краю в цілому, –  зазначила Людмила Позняк, побажавши лісівникам міцного здоров’я, родинного щастя та подальших успіхів у справі збереження і примноження лісових багатств нашої держави.

Привітав колектив і директор підприємства, заслужений працівник лісового господарства України Іван Горохівський:

 – Прийміть у цей чудовий осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він, як і всі інші дні, буде для вас наповненим гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. У ці нелегкі для галузі часи діяльність нашого колективу має особливе значення. Бо нині перед лісівниками стоїть низка надважливих завдань: нам належить і надалі збільшувати лісистість Придесення, оберігати екологічну привабливість лісів, продовжувати запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу. А ще – боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками. Дякую всім вам за невтомність і самовідданість у праці, щиро бажаю щастя, добра та достатку. Нехай свято принесе у ваші родини здоров’я і добробут. Хай доля усміхнеться вам щасливими сонячними і теплими днями, а ваші добрі справи відгукнуться в серцях людей повагою і добрими словами.

За високоефективну роботу кращих працівників державного підприємства «Добрянське лісове господарство», їхній особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, охорону та відтворення лісових і мисливських багатств та з нагоди Дня працівників лісу нагороджено:

Відзнакою Товариства лісівників України «Почесний лісівник України» –

Івана Олексійовича ГОРОХІВСЬКОГО, директора підприємства, заслуженого працівника лісового господарства України.

Почесними  грамотами  районної  державної адміністрації нагороджено:

Григорія Миколайовича ПОЗНЯКА, майстра лісу Ріпкинського лісництва ДП «Добрянське лісове господарство»;

Ігоря Миколайовича ЗАМОРСЬКОГО, кранівника Олешнянського нижнього складу  ДП «Добрянське лісове господарство».

А за підсумками роботи і трудового суперництва у другому кварталі року  кращою визнано роботу  Ріпкинського лісництва і Добрянського автотранспортного цеху, які здобули перше місце. Друге – за Олешнянським лісництвом, третє – за Ново-Яриловицьким.

 

За інформацією ДП «Добрянське лісове господарство»

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Календар
Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Погода у Чернігові
© 2020 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти