Привітання з Днем працівника лісу

Шановні колеги лісівничої галузі, дорогі ветерани і юні друзі з учнівських лісництв!

Цьогорічний вересень, як і в попередні роки, знаменує собою наше професійне свято – День працівників лісу. Та цьогоріч зустрічаємо його в непростий як для держави, так і в цілому для галузі час, коли продуктивній і успішній праці перешкоджає пандемія вірусу COVID-19, яка загострює фінансово-економічні негаразди в усіх сферах життя і виробництва держави.

Але ми, лісівники, за самою суттю нашої професії покликані бути оптимістами і твердо вірити, що «зелений скарб» Сіверського краю обов’язково примножимо і передамо наступним поколінням.

Задля безумовного досягнення цієї високої мети самовіддано трудиться на всіх ділянках лісогосподарювання і деревообробки весь майже тритисячний колектив держлісгоспів, оберігаючи, як зіницю ока, наші ліси від пожеж і хвороб, активно впроваджуючи прогресивні технології лісовідновлення і догляду за лісовими масивами, ощадливо й ефективно перероблюючи сировинні ресурси в продукцію, яка користується значним попитом на внутрішньому і зовнішньому ринках збуту.

Відрадно, що всю цю багатогранну діяльність лісівників систематично і змістовно висвітлює наш часопис «Ліси Чернігівщини», 55-й номер якого ви отримали напередодні нашого професійного свята.

Від імені редколегії часопису «Ліси Чернігівщини», який став справжнім літописом розвитку галузі і самовідданої праці лісівників, сердечно і щиро вітаю колег, ветеранів лісівничої галузі, юних ентузіастів учнівських лісництв з Днем працівників лісу!

Бажаю всім доброго здоров’я, злагоди в родинах і мирного неба, обов’язкового звершення надій і сподівань в досягненні високої мети – неухильно примножувати зелені скарби Придесення. А наш часопис «Ліси Чернігівщини» і надалі, сподіваюсь,  змістовно й широко висвітлюватиме розвиток галузі, її актуальні проблеми, досвід успішних виробничих підрозділів держлісгоспів, самовіддану працю кращих виробничників і професійний хист організаторів лісівничої справи, що  й засвідчуватиме наш поступ вперед, до європейських стандартів лісокористування і деревообробки.

Зі святом, колеги і побратими – з Днем працівників лісу!

Олександр Жук,

заступник начальника ЧОУЛМГ,

шеф-редактор часопису «Ліси Чернігівщини»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Календар
Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Погода у Чернігові
© 2020 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти