Професії лісівника вчаться в лісі

Лісівник – професія відповідальна й багатогранна, адже виростити ліс – справа зовсім не легка. Починаючи з насінини, сіянця, саджанця, догляду за ними, прополювання, проріджування, охорони від хвороб, шкідників, пізніше – від пожеж, незаконних рубок, потрав дикими тваринами – до збору високоякісного врожаю. Тому дуже приємно, що, не дивлячись на всі складнощі, професію лісівника молодь все ж обирає залюбки.

ДП «Ніжинський лісгосп» вже давно співпрацює з навчальними закладами лісового напрямку, тож студентів-практикантів приймає часто. На базі лісового господарства майбутні лісівники вчаться азам професії. Як правильно відібрати посадкови й матеріал, як посіяти, посадити, доглянути, зберегти і отримати здоровий ліс – всьому цьому навчають вже досвідчені фахівці.

Під час такої практики молодь отримує цінні навики підбору органічних і мінеральних добрив, засобів охорони лісу від хвороб та шкідників, знайомиться із способами заготівлі і переробки, висівання лісового насіння, вивчає особливості відведення й таксації лісосік, пробує себе у веденні діловодства та складанні звітів і ще багато іншого, не менш важливого для справжнього професіонала своєї справи.

Звичайно, самотужки опанувати такі знання важко. Тож лісничі, які є керівниками практики, завжди допомагають: розповідають, пояснюють, показують,  й, зачасти, «підштовхують» до самостійного «лісового» мислення.

За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
© 2021 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Увійти