Юрій Болоховець – голова Державного агентства лісових ресурсів України

Кабмін своїм розпорядженням призначив добре знаного на Чернігівщині лісівника Юрія Віталійовича Болоховця головою Державного агентства лісових ресурсів України.

 

Юрій Болоховець – родом із Придесення, уродженець села Івангород Ічнянського району. Після школи навчався в Національному аграрному університеті на лісогосподарському факультеті. Два роки працював у Міністерстві екології та природних ресурсів. У 2007 році повернувся на рідну Ічнянщину. Працював інженером у місцевому лісгоспі, п’ять років – лісничим, потім – директором Прилуцького лісогосподарського підприємства. Вісім років очолював ДП «Ніжинське лісове господарство» і за цей період підприємство стало одним із кращих в Чернігівському ОУЛМГ.

Торік талановитого, досвідченого фахівця призначили начальником обласного управління лісового та мисливського господарства. І також у липні 2020-го розпорядженням Кабміну був призначений заступником голови Державного агентства лісових ресурсів України. А 17 лютого нинішнього року на засіданні уряду його призначили головою.

Кипуча енергія Юрія Болоховця, поєднана з працьовитістю і чуйним та уважним ставленням до людей, здобули заслужений авторитет не лише у лісівників, а й жителів Чернігівщини, які обирали його депутатом Чернігівської обласної ради.

Лісівники області від усієї душі вітають свого колегу з високою державною посадою і зичать Юрієві Віталійовичу міцного здоров’я, любові, щастя та усіх гараздів! Віримо, що реформування лісової галузі в цей такий непростий час, завдяки керівництву Юрія Болоховця, стане успішним.

 

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
© 2021 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Увійти