Ювілей видатного лісівника України

21 червня лісівники, колеги та друзі, з усіх областей нашої держави та зарубіжжя сердечно вітають з ювілеєм видатного лісівника України. Нині виповнилося 65 років Петру Івановичу Лакиді, Заслуженому діячу науки і техніки України, відміннику освіти України і відміннику лісового господарства України, доктору сільськогосподарських наук, професору, директору навчально-наукового інституту лісового і садово- паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Добрий, хороший слід залишив Петро Іванович і на Придесенні, зокрема в Добрянському держлісгоспі, а саме – в Олександрівському лісництві.

Після закінчення Української сільськогосподарської академії у далекому 1975 році Петро Лакида був призначений на посаду помічника лісничого у Олександрівське лісництво Добрянського держлісгоспу. Тут молодий фахівець пройшов своє професійне загартування, створюючи нові ліси Сіверського краю.

Сьогодні ім’я Петра Івановича Лакиди знане й шановане в лісовій галузі держави. За 35 років наукової і педагогічної діяльності він підготував когорту справжніх фахівців, які дбають про зелені масиви в усіх куточках України. І нині в колективі чернігівських лісівників працює немало учнів Петра Івановича, які висловлюють своєму вчителю щиру подяку за світло знань. Пам’ятають його і придеснянські ліси…

Шановний Петре Івановичу! Наша лісівнича громада Чернігівщини від усієї душі тепло вітає Вас, дорогий Учителю і Наставнику! Ви –  справжній Професіонал, мудра та шляхетна Людина, яскрава Особистість! Ваше велике, подвижницьке життя – приклад для усіх нас. Щиро пишаємося Вами. Зичимо здоров’я, довголіття, любові, добра, радості, щастя, усіх гараздів!

Лісівники Чернігівщини

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
© 2020 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти