З Днем журналіста!

Зі здобуттям незалежності суверенна Україна і її журналістська спільнота 6 червня відзначає День журналіста. Це професійне свято тих, хто правдивим і пристрасним словом захищає в суспільстві правду, громадянські свободи і права, європейські цінності, суверенітет і територіальну цілісність держави, принципово і безкомпромісно бореться  в ефірі, на шпальтах газет і журналів з корупцією, чиновницькою байдужістю і чванством, піднімаючи на вершини слави і всенародного визнання людей сумлінної і самовідданої праці в ім’я розквіту рідної Вітчизни. А також мужніх захисників територіальної цілісності держави, котрі, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, ні самого життя захищають священні кордони Батьківщини.

Відрадно, що в журналістському загалі немало й таких, хто за мету своєї постійної і цілеспрямованої діяльності обрав тему захисту рідного природного довкілля, динамічного розвитку української лісової галузі, ефективного використання лісосировинних ресурсів, усієї фауни і флори найщедрішого зеленого скарбу України і рідного Придесення. Честь і хвала тим небайдужим, котрі прагнуть добро і красу рідної природи не лише вберегти, але й в стократ примноженим передати нащадкам!

І мова не лише про постійних піклувальників лісу – фахових  лісівників, а й про тих, хто важливість нелегкої, звитяжної праці кожного лісівника, єгеря, лісоохоронця пристрасним словом доносить до серця й свідомості широкої громадськості – про тих постійних дописувачів нашого часопису «Ліси Чернігівщини», інших засобів масової інформації.

Знаменно, що цьогорічний День журналіста відзначаємо якраз в сторічний ювілей утворення Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства і в п’ятнадцяті роковини з дня виходу першого номера часопису «Ліси Чернігівщини».

У зв’язку з цим та з нагоди Дня журналіста керівництво обласного управління та редколегія часопису «Ліси Чернігівщини» щиро вітають читачів і дописувачів до нашого часопису та сердечно бажають всім постійно тримати в полі свого життєвого світогляду найбільш актуальні проблеми лісів Придесення та його довкілля. І щоб ніколи не стомлювалися ні почуття, ні творчі задуми від такої любові і вірності нашим чернігівським лісам!

У світлий день професійного свята – Дня журналіста – особливо теплі слова визнання керівництво управління, редколегія часопису і особисто начальник ЧОУЛМГ Сергій Аніщенко адресують найбільш активним дописувачам до часопису, чиє слово здобуло вже визнання, заслужену шану і авторитет серед лісівників Чернігівщини, а саме – інженеру лісових культур Аліні Майбороді з ДП «Прилуцьке лісове господарство», заступнику редактора районної газети «Новини Городнянщини» Павлу Дубровському, інженеру з охорони та захисту лісу з ДП «Семенівське лісове господарство» Михайлу Волку, голові профспілкової організації ДП «Ніжинське лісове господарство» Юлії Стрілець. Їхній журналістський доробок в часописі «Ліси Чернігівщини» наказом начальника ЧОУЛМГ Сергія Аніщенка відзначено Почесними грамотами Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Сердечно вітаємо також з професійним святом журналістів газети «Чернігівщина» – вірного побратима часопису «Ліси Чернігівщини» та журналістів газет територіальних громад області, для котрих теми розвитку лісової галузі та захисту довкілля завжди актуальні і постійні.

Добра вам, міцного здоров’я, нових творчих злетів, дорогі колеги, у вашій благородній справі!

 

Редколегія часопису «Ліси Чернігівщини»,

Чернігівської обласної організації товариства лісівників України

 

 

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Погода у Чернігові
Календар
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
© 2021 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Увійти