Життя, присвячене лісу

4 серпня відсвяткує своє 60-річчя лісничий Ріпкинського лісництва, заслужений працівник лісового господарства України Олександр Петрович Зогий.

Його лісовий шлях розпочався у Малинському лісовому технікумі. І перші самостійні професійні кроки юнак зробив у Білоцерківському лісгоспі на Київщині. Справжній чоловічий гарт молодий лісівник отримав в армії у далеких 80-х. Непрості то були роки – Олександр служив в Афганістані.

Обпалений війною, він повернувся до отчого дому. І добрянські ліси, знайомі з дитинства, допомогли колишньому воїну повернутися до мирної праці. Олександр Зогий у Чудівському лісництві трудився і помічником лісничого, й лісничим. Вечорами ж сидів за книжками – заочно вчився в Українській сільськогосподарській академії.

Згодом Олександр Петрович очолив Ріпкинське лісництво, яким керує вже 20 років. Нині це – дружний, міцний колектив, один із лідерів у Добрянському лісгоспі. Лісівники Сіверського краю цінують Олександра Зогого як совісну, доброзичливу людину, спеціаліста високого ґатунку. Він – відмінник лісового господарства України, який має немало професійних та державних відзнак, серед яких – Почесна грамота Верховної Ради України. А торік став заслуженим лісівником України.

Його наполегливість, цілеспрямованість, почуття відповідальності викликають велику повагу колег.

Вітаємо Вас, дорогий Олександре Петровичу, з 60-річчям! Зичимо Вам міцного здоров’я, миру і радості щодня, сімейного благополуччя, поваги й шани від людей та довгих щасливих років!

З повагою, лісівники Чернігівщини

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Lisy

Мапа

Календар
Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Погода у Чернігові
© 2020 Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства  Войти